Timpul petrecut pe platforma in afara webminarului

Inteleg ca trebuie alocare 4 ore pe zi cursului.O ora si jumatate dureaza webminarul si restul timpului inseamna activitati, teme facute si incarcate pe platforma, evaluari zilnice. Intrebarea mea e daca acestea din urma pot fi facute oricand in decursul zileisau e obligatoriul in unul dintre intervalele propuse 8-12 sau 16-20 .Multumesc.

1 Like

Hey, Maria!
Incurajam sa le faci in intervalul propus insa este obligatoriu sa le faci pana la finalul zilei.

In intervalele propuse 8-12 respectiv 16-20 putem insuma cele 4 ore de lucrat fie din activitatea de dimineata fie dupa amiaza? Eu nu voi avea 4 ore la dispozitie nici dimineata nici seara. asa incat as intra de exemplu 1,5 ore dimineata si 2,5 seara sau altfel, in functie de orar.

1 Like

Si la mine este o problema acest interval… eu seara am cel mai mult timp si de cele mai multe ori SINGURUL timp liber abia dupa ora 22 !!! imi va fi foarte greu sa acopar toate 4 orele dintr-un singur interval… si inca nu s-a fixat orarul la scolile in care predau!! Lamuriti-ne va rog daca aceasta contorizare face insumarea orelor alocate in cele doua intervale sau nu?

Si pentru mine e dificil sa particip 4 ore legate. Dimineata la 8 sunt deja la scoala pana la 11.30 (cu copilul din dotare) si predau de la ora 15 la 19.30. Din pacate nu am gasit un dispozitiv de teleportare pana acasa, si tot nu mi-ar ajunge 30 minute. Saptamana aceasta inca sunt acasa, dar de saptamana viitoare ce voi face?

Si unde trebuie sa existe 4 ore? Pe acesta platforma sau pe google classroom? Sau combinat, in total?

Cum se contorizeaza prezenta? hey, aici detalii despre prezenta :slight_smile:

hey! Cum se contorizeaza prezenta? aici, detalii - cred ca te va linisti :stuck_out_tongue: :hugs:

Cum se contorizeaza prezenta? :slight_smile:

Cum se contorizeaza prezenta? uite, aici, Gabriela cateva detalii :slight_smile: