Parerea de azi!

multumesc celor doua doamne pentru introducerea in instrumentele de lucru. Astept codul de acces ca sa ma pot loga in classroom. Mi-as dori expunerea unor termene din lb. engleza in lb. romana. Nu toti suntem familiarizati cu lb. engleza.

4 Likes

Multumim! Este o experienta pe care ma bucur tare mult ca am avut-o! Abia astept sa intru pe classroom! Sa avem succes!!

2 Likes

Buna ziua! Eu am ratat intalnirea de astazi. Ma puteti ajuta, cu ce s-a discutat? Cu multumiri…

1 Like

Multumim pentru sprijin, pentru claritatea răspunsurilor și răbdarea formatoarelor!:blush::hugs:

Bună ziua! Și eu am ratat acestă întâlnire, sunt în asentimentul dvs. Până mâine sper să ne elucidăm.Succes!

Veti putea vedea cursul de azi INREGISTRAT. Urmariti emailul !

1 Like

Prezentarea programului pentru toată săptămâna,familiarizarea cu instrumentele folosite în acest curs.

1 Like

Buna ziua. Multumim pentru curs.

Aici puteti vedea inregistrarea.

4 Likes

Buna ziua !
Toate Live-urile de la ora 12.00 sunt inregistrate si le veti putea vedea mai tarziu . Controlati emailul din cand in cand ! :blush:

4 Likes

Multumim pentru prima zi de curs…

1 Like

Bună ziua!Mulțumim pentru prima zi de curs!

Buna ziua! Multumim!

Bună ziua. Nu pot fi prezentă la 12, deoarece am ore online, însă voi urmări rezumatul.
Vă mulțumesc! :hugs::bouquet:

1 Like

Interesant ,lucruri noi mi-a placut astept codul pentru classrom,si intalnirea de maiine sunteti o echipa formidabilă.

Gata am raspuns la chestionar.

1 Like

Astept ziua de maiine pare foarte interesant.
In afara de chestionar mai avem ceva de facut astazi?:pray:

Buna. Platforma are si optiunea de limba romana. Inteleg ca zilele urmatoare vom invata cum sa schimbam limba. Eu lucrez deja de pe 2 adrese diferite de gmail: pe una am limba romana si pe alta in engleza

1 Like

Buna ziua! Este o experienta placuta.La una dintre scolile la care lucrez,tinem lectii pe GOOGLE CLASSROOM.Vreau sa invat mai mult,sa ma pot descurca mai bine.

3 Likes

Buna ziua si multumim