Nu pot intra in webinarul de la ora 10

Buna ziua!
Am incercat sa intru in webinar la ora 10 dar nu reusesc. Am intrat direct din gmailul creat pt curs, pe linkul trimis de dvs

Buna, Saftica!
Probabil nu erai logata in Gmail cu adresa de @profesorinonline. Poti participa la cel de la 16:00 - 17:30.

Pai de pe gmail @profesorionline am incercat sa accesez linkul pt webinar.
Nu asa trebuia sa procedez?
Trebuie deschisa o pagina noua ?

Bună ziua! Am întâmpinat aceeași problemă. Am dezactivat celelalte conturi google, ca să rămână doar profesorinonline și tot nu am reușit. Dacă webinarul e deja început, nu se mai poate intra?

ba da, se poate :slight_smile:
te rog da-ne un printscreen aici cu problema identificata si verificam.
multumim!

Intrati pe linkul primit pe email: https://digitalnation.ro/pio/live

Apoi click pe butonul:

Logati-ca va cu adresa @profesoninonline.ro si veti putea vizualiza webinarul:

Clik pe buton PLAY si veti vedea:

Va rugam sa dati refresh la pagina,sau iesiti si mai intrati o data. Ar trebui sa arate pagina asa:

In acelasi timp verificam si noi sa vedem care este problema.

Multumim

AM dat de mai multe ori refresh si am si incercat sa intru de mai multe ori, dar nu am reusit
La fel ca si colega, am deconectat toate conturile sa ramana doar cel de @profesorionline, dar tot nu a mers

Va rugam intrati de pe un alt browser, intrati pe pagina, sa apasati butonul negru care va aaresi sa va logati acolo, exact ca aici: Cum intru la Webinarul Live?

Vă mulțumesc mult! Am reușit cu Firefox. Webinarul live e încheiat, probabil, dar sper să-l pot vedea totuși în această variantă.

1 Like

Am reusit si eu cu firefox. Am pierdut webinarul de la 10, dar macar am rezolvat o problema :slight_smile:
Multumesc frumos pentru sprijin :slight_smile:

1 Like