Grupa din care facem parte

Am achitat pe 3 septembrie contravaloarea texei, am completat tot portofoliul electronic pe 7 septembrie 2020. Am accesat emailul cu terminatia nume.prenume@profesorinonline.ro, am vizualizat un film in care apare mentionata un alt tip de adresa.
O vom primi ulerior?
Cum stim din ce grupa facem parte?

Buna seara,

Adresa de email din tutorial este doar un exemplu. Urmeaza sa primiti toate detaliile pe adresa dvs de @profesorinonline.ro.

Multumim!

1 Like

Bună ziua! Acel email numeprenume@ profesorinonline.ro reprezintă contul gmail creat pe numele dumneavoastră iar platforma suport cu ajutorul căreia vom interacționa are altă adresă…profesor.digitalnation.ro. Organizatorii, formatorii comunică cu noi doar prin intermediul acelui gmail personal (vom primi notificări) iar ulterior când vom fi înrolați într-o clasă virtuală numită GClassroom vom primi teme în secțiunea Activitate la curs…Mențiune…cursanții pot adresa întrebări doar pe platforma suport. Această informație o avem în email-ul personal, cu care ne-am înscris la acest curs. Acolo avem și videoclip-uri demontrative. Din căte am înțeles, azi vom primi informații despre GClassroom și grupa căreia aparținem!

3 Likes

Nu am primit codul pentru GClassroom. Ați primit?

În mail-ul primit, se specifică , trimiterea codului pentru classroom, până la ora 20.

Nu am primit codul pentru GClassroom!

Nu avem nevoie de cod! Am reușit fără cod!

Da. Și eu la fel

Da. si eu am reusit la fel

Buna ziua.
Nu stiu daca adresez intrebarea in locul potrivit,dar am o nelamurire.
Lucrez la acest curs in colaborare cu o colega de scoala care este in alta grupa.
Trebuie sa fim in aceeasi grupa pentru a se puncta ce lucram noi?

Nu cred ca asta conteaza… partenerul de discutii/ teste/ incercari poate fi oricine care participa la acest curs.

1 Like

Buna, nu! e super daca lucrati impreuna :slight_smile:

1 Like

Ok . Multumesc pt raspuns.

1 Like