Evaluarea modul1

Mai pot reface evaluarea modul1?

1 Like

Hey! Din pacate evaluarile zilnice nu se pot reface.

Buna ziua.Si eu am intrebat si a spus doamna Sirbu Armina ca daca luam punctaj mai mic de 50p atunci putem sa refacem.Va rugam sa ne dati sansa sa dam din nou evaluarea.Eu am stat cu ochii in monitor 4 ore ca si ceilalti colegi si am avut o durere de cap infernala.Va rugam sa ne intelegeti si pe noi.Multumim!

Hey, Alexandra! Felicitari!
Evaluarea este doar pentru exersare individuala insa metodologia nu ne lasa sa o putem face astfel incat sa fie data din nou. Evaluarile de acum inainte vor fi putin mai usoare, asa ca nu-ti face griji!

Imediat dupa ce am dat evaluarea 2 aveam scorul 50, acum apare 40…

Am verificat si eu notele mele si am constatat ca la modul 2 nota initiala e mai mica cu 10 puncte. Hm, oare ce se intampla!?
Intra la apa notele? :thinking::face_with_monocle::crazy_face:

Si la mine…

Lun, 14 sept. 2020, 22:55 Amalia Gabor via Profesor în Online <digitalnation@discoursemail.com> a scris:

Azi punctajul e deja cu 30 puncte maimic. Foarte confuzant, inclusiv ca proces de invatare.
Adic aceva ce a fost considerat corect la un moment dat, nu mai e cor3ct dupa 2 zile.
E vorba pana la urma de domeiniul IT, un domeniul exact.
Chiar nu inteleg cum pot sa apara modificari ale raspunsurilor, ce aduc cu sine modificari ale punctajelor. :slightly_frowning_face::unamused::confounded::angry:

5 capitolul 2, evaluare inițială!cap.2, ev.5 docx|606x499

reevaluare presiuni pe chat

reevaluare