Dialog inedit

Buna dimineata,

Am numai cuvinte de lauda despre intreaga echipa. Felicitari!

Dar pentru o eficientizarea a activitatilor ar trebui sa tineti cont si de urmatoarele:

rezolvarea unor situatii specifice se impune a se rezolva printr-un dialog direct, deoarece remediarea sau corectarea unor erori de multe ori implica mai multi pasi si raspunsul la o intrebare nu rezolva pana la final aceasta situatie limita(asa o vedem noi cateodata);

As mai avea cate ceva, dar timpul ne preseaza!Cred ca timpul alocat exercitiului practic si interactiunea directa intr-un dialog limitat la 3 min. ar ajuta pe multi dintre noi. Multumesc.

Sanatate tuturor!

Toate gandurile bune!

Mihaela Vajaitu

2 Likes

La remedierea aspertului imaginii rasturnate nu am reusit sa primesc un raspuns.
Raspunsurile de genul:Exista in partea de sus a imaginii o sageata pe care dati clic si se roteste imaginea.- nu este valabil in cazul meu si nu am reusit nici cu solutia “Poate merge asa si al Meet. CTRL+ALT+ tastele sageti”
Deci, am demostrat ca nu se poate remedia cu un singur raspuns care de cele mai multe ori nu raspunde direct situatiei tehnice aparute si culmea nu am gasit un raspuns nici pe net…Mai astept.