Desfasurarea Seriei I-C - Prezenta, Metodolgie, Incurajari :)

Bună seara! Avem de învățat, nu glumă! Succes!

Bună ziua. Am o problemă legată de accesarea Classroom a cursului. Intru pe acest mail, dar cand dau click, mă duce la Classroom pe care il am pentru scoala. Cum procedez?

Nu va fi ușor, dar ne străduim. Succes!

1 Like

Multumesc

2 Likes

Nu am primit inca link-ul pt webinarul 1.

@veronica.petre, bună seara! Primul webinar va avea loc maine. Mai multe informații găsiți aici:

1 Like

Buna seara, pe mine ma intereseaza sa particip si sa fie contorizata prezenta mea. Pot numai dimineata in fiecare zi. Daca nu am link-ul si vad inregistrarea, prezenta mea se vede undeva ?? Asta nu inteleg.
Apoi am vazut ca sunt de facut teme cu data limita, dupa acest webinar. Deci conteaza foarte mult.

Buna Veronica! Prezenta la webinarii este contorizata de noi in mod automat, nu trebuie sa iti faci griji pentru procesul tehnic in sine :slight_smile: Daca vei participa, cu siguranta ne va aparea acest lucru in sistem. Dee asemenea, daca vei trimite temele in termenul mentionat de noi, va fi minunat.

Mult succes!

1 Like

Buna seara.
Trebuie sa te deconectezi de pe Google Classroom de la scoala si sa te conectezi cu adresa de gmail de la curs , apoi click pe Google Classroom de aici. Daca citesti teoria, primita azi -cursul, poate te descurci mai repede .Eu am explicat ca utilizator nou.

Mulțumesc!

Mulțumim!

Mulțumim!:slight_smile:

Va trimite la adresa cu care sunteti logati. Intrati in classroom exact cum va aratam aici: https://profesor.digitalnation.ro/t/cum-ma-contectez-la-classroom-ul-unde-sunt-alocat-in-curs/21323/56

Adica intrati in classroom din emailul dvs @profesorinonline.ro, asa nu ar trebui sa va trimita catre o alta adresa.

Sper ca v-am ajutat :slight_smile:

Buna dimineata! Sper sa se contorizeze prezenta la webinar pe contul meu, de pe care vizionez acum, pentru ca daca dau pe youtube imi apare alt nume de logare.

Prezenta se contorizeaza daca sunteti pe aceasta pagina:

Spor!

2 Likes

Multumesc, m-am linistit!

Buna ziua, urmaream webinarul si acum nu se mai aude.

Multumim!

Buna ziua. Informatii utile. Multumesc!

Multumesc, a fost util.