Cred ca adresa de email primita are o greseala

Buna ziua… adresa primita are o litera lipsa de la prenumele meu… este corect asa? Imi e teama sa nu fie generata pe baza vreunui formular si sa il fi completat cumva gresit deja… cum pot rectifica acest lucru??

Buna, Cristina! te rog scrie-ne aici care este adresa primita de @profesorinonline :slight_smile: @cristina.cojocaru

Buna ziua,

Adresa primita este: cristina-luminia.ciocan@profesorinonline.ro
Corect ar fi: cristina-luminita.ciocan@profesorinonline.ro pentru ca numele meu complet este Ciocan Cristina-Luminita

@cristina.cojocaru

Buna, Cristina,
vei ramane cu aceasta adresa de e-mail, deocamdata, pentru ca sunt datele pe care tu le-ai furnizat. Nu te afecteaza cu nimic dpdv tehnic :slight_smile:

Cum modific aceste date furnizate “gresit”??
Este posibil sa am surpriza ca la final sa se emita gresit vreun certificat sau alt tip de document important? Va rog frumos sa corectati sau sa imi spuneti cum pot corecta eu daca este vorba de vreo greseala (indiferent cui apartine aceasta) pentru a nu fi probleme pe documentele ce se emit la finalul cursului.

@cristina.cojocaru

hey! te rog sa ne dai un mail pe help@profesorinonline.ro de pe adresa ta de profesorinonline ca sa te putem ajuta :slight_smile:

Gata… am trimis. Astept raspunsul de la voi.
Multumesc!

1 Like