Contorizare prezenta

Cum ne dam seama daca suntem pe platforma in timpul webinarului live si ni se contorizeaza prezenta?

1 Like

Daca Vezi webinarul inseamna ca esti prezent :slight_smile:

1 Like

La Webiarul de astazi pentru cateva minute nu am avut acces la internet si m-am reconectat imediat. Cum este monitorizarea in acest caz?

Aceeasi pb am avut-o eu, a fluctuat internetul si mi s-a oprit de cateva ori! Cum voi fi contorizata?
E vorba de webinar-ul de la ora 16.

Si inca o intrebare, azi m-am conectat pt 2 minute la webinar-ul de la ora 10, insa am iesit. Apoi, am urmarit intregul webinar de la ora 16. Cum am fost monitorizata?

Bună ziua. Am accesat acest curs din prima zi. Totuși, nu sunt monitorizată ca prezentă? Eu asta am înțeles din acel email. Vă mulțumesc!

acele minute se scad din prezenta ta, insa nu este o problema daca au fost doar cateva :slight_smile:

Prezenta este 100% per acel webinar.

Buna, Vasilica :slight_smile:
acea adresa de email careia i-ai scris nu este monitorizata, nu cursul :sunglasses:

Ulterior m-am gândit și la această variantă. Vă mulțumesc pentru răspuns.

Buna dimineata.Am ore dimineata și studiez webinarul de la 16. Uneori am întreruperi de retea.

1 Like

Bună dimineața! Cred ca nu este corect ca atunci când sunt probleme tehnice privind accesul la internet(care sunt independente de voința noastră) acea perioada sa nu fie luată în calcul pentru monitorizare. Acel interval de timp poate fi accesat ulterior pe înregistrare. Este foarte greu, în condițiile actuale, să ai disponibile ambele intervale orare (10-14 și 16-20).

Bună ziua. Nu găsesc punctul 7 - Evaluarea.

Asta găsesc la ACTIVITATE LA CURS.
Mulțumesc!

ps. perioada asta se suprapune cu un program foarte încărcat la școală, este mai greu să intri în două ore, să te informezi, să lucrezi pe platformă, să fii și eficient. Poate mă ajutați, vărog, cu link-ul penru evaluare.

Hey! Azi nu a fost evaluare :slight_smile:

Buna Marcel! Cele cateva minute nu te vor depuncta in niciun fel :slight_smile:

Multumesc!

Vă rog să-mi dat un link cu webinarul de astazi. Vă multumesc!
Eu intru in panică, nu am timp seara să recuperez, iar acum nu gasesc webinarul live de astazi. Am mai scris.

https://digitalnation.ro/pio/live aici este in fiecare zi de la 10:00 sau 16:00

Vă mulțumesc!

Imi pare rău, dar nu inteleg această corespondență.