Cand pot da Evaluarile necesare pentru a absolvi cursul Profesor in Online?

Buna ziua,

Evaluarile se vor sustine in ziua in care sunt programate in intervalul 18:00 - 22:00 Acestea au fost anuntate din timp si va rugam sa faceti tot posibilul pentru a le putea sustine la timp.

In cazul in care din motive exceptionale nu reusiti sa sustineti una din Evaluari la data programata o veti putea sustine DOAR impreuna cu una din Seriile urmatoare. De ex. daca nu puteti sustine Evaluarea de la Seria I-A pe data de 2 Octombrie o veti putea sustine odata cu Seria I-B.

Multumim si spor,
Echipa Digital Nation

Buna ziua!
Doresc sa dau evaluarea impreuna cu seria 1B.
Am dat mail in acest sens, am completat formalarul de amanare- sunt din seria 1A, dar nu am primit niciun link de accesare a evaluarii pe mail!

Buna seara!Scuze de deranj!Va rog frumos sa mai verificati din nou prezenta ,teme,evaluari,portofoliu ca nu inteleg de ce nu m-am calificat la evaluarea finala.Vreau argumente deoarece am participat webinarii,am facut teme,am dat toate evaluarile.Ceva imi spune ca s-a facit o eroare.Vreau raspuns!Poate dau evaluarea finala cu seria I-C
Va multumesc anticipat pentru raspuns!
Cu resprect Musat Florina Lavinia

v-am raspuns pe mail. multumesc!

buna ziua. din pacate eroarea a fost generata de faptul ca aveti 2 conturi. ati primit ieri un mail cu detalii despre rezolvarea ei. multumim!

Bună ziua! Mă numesc Anamaria Morar, seria I B. Nu m-am calificat pentru evaluarea finală, desi am făcut aproape tot din ce mi s-a cerut. Nu am primit nicio informare pe email in acest sens. Am încheiat, mai pot continua cu seria I C? Vă rog să mă lămuriți!

Buna ziua! Sunt cursant din seria I-B. Am trecut de evaluarea finala, dar nu stiu ziua cand voi sustine portofoliul in fata comisiei. Nu am primit mesaj pe mail, desi il verific zilnic. Am avut doua conturi si am avut probleme cu evaluarea finala. Cred ca figurez in baza dvs ca profesor nivel primar, desi eu sunt profesor nivel liceal. Va multumesc pentru ajutor.

gizelaagneta.fuioaga@profesorinonline.ro

Buna ziua,
Sunt FUIOAGA GIZELA AGNETA, seria I B, am promovat etapele anterioare.
imi cer scuze, eu am uitat ca mai avem o sustinere online a portofolilui si am ratat toate intrarile. (Nu am deschis aceasta adresa de mail decat aseara tarziu)

Pt datile 24, 25 XI, mai primim un link nou pt MEET?

Am observat ca sunt la Comisia 2.
Cu stima
Gizela Fuioaga

linkul este acelasi si corespunde Comisiei la care sunteti inregistrata. v-am raspuns si pe email.

succes!

nu se mai pot face transferuri din pacate. multumim pentru intelegere!

daca nu ati sustinut inca prezentarea trimiteti-ne va rog un email catre escalare-op06@profesorinonline.ro

multumesc!