Bine ați venit în comunitatea Digital Nation!

:tada: :tada: Bine ați venit în comunitatea Profesorilor în Online! :tada: :tada:

Pe această platformă suntem profesori din toată țara care participă sau au participat la cursurile organizate de DIGITAL NATION. Pentru unii dintre profesori s-ar putea să fie o adevărată provocare acest program, pentru alții un parcurs mai lin și mai puțin provocator. De aceea facem apel la AJUTOR RECIPROC Și COLABORARE.

Aveți o întrebare? Adresați-o direct pe platformă și așteaptați răspunsul colegului sau voluntarilor Digital Nation.
Aveți un răspuns, o soluție la problema colegului de curs? oferiți ajutor direct la apelul colegului în platformă.

Vă încurajăm:

• să RĂSPUNDEȚI la întrebările colegilor dacă știți răspunsul
  • să puneți ÎNTREBĂRI ori de cate ori întâmpinați o problemă

Acesta este comunitatea care ajută și se ajută.

Mult succes!

35 Likes

Bine v-am gasit! Mult succes, tuturor!

7 Likes

Multumim de suport si de incurajare.

4 Likes

Eu am adăugat adresa digitalexplorer.ro pe telefon și au început să îmi intre sute/ mii de emailuri cu notificare sonoră, ceea ce e deranjant. Am ales opțiunea “notificări pentru mailuri cu prioritate ridicată”. În această situație, mai primesc în inbox mailuri de la echipa Digital Nation?

4 Likes

Buna ziua tuturor! Ma bucur mult sa pot colabora cu dumneavoastra. Sper sa invat lucruri noi.

4 Likes

Si eu intru tot de pe telefon
Tocmai am intrat in setari si am urmat pasii propusi aici pentru a primi separat emailurile de pe forum…

3 Likes

Mulțumim pentru susținere!

2 Likes

Bun gasit tuturor! Multumesc initiatorilor pentru sprijin!

1 Like

Bună ziua tuturor ! Sper că vom învăța lucruri utile .

2 Likes

Ma bucur ca am reusit sa ma alaturi acestei comunitati.
Abia astept cursul

1 Like

Buna ziua! Imi doresc sa invat lucruri utile.mult succes tuturor!

1 Like

Bună ziua! Mulţumim pentru minunata iniţiativă! Așteptăm cu nerăbdare să începem.

1 Like

Bună ziua! Mulţumim pentru sprijinul acordat!

1 Like

Buna ziua! E laudabilă inițiativa formatorilor !Sperăm ca noile achizitii să ne permită adaptarea din mers la schimbările apărute!

5 Likes

Bună ziua! Mulțumim pentru sprijinul acordat!

1 Like

Buna ziua. As dori programul acestui curs si orele de intalnire.Multumesc

1 Like

Buna ziua!! Vacanta placuta, dragi colegi!! Si spor sa avem la acest curs minunat!!!

2 Likes

Informatii puteti citi aici: Cand incep cursurile?

Si aici: Structura programului

2 Likes